Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BATONY

( ilość produktów: 8 )

Znaczenie batonów sportowych
Kiedy robimy sobie dłuższe wypady na trening, batony energetyczne mogą być świetnym sprzymierzeńcem. Łatwość transportu i konsumpcji sprawia, że ??batony są fantastyczną alternatywą na poranny posiłek lub popołudniową przekąskę.

Po co jeść batony sportowe?
Podczas naszych treningów zużywamy dużo energii. Aby uniknąć ataków i omdlenia, możemy używać batoników owsianych, orzechów lub płatków zbożowych (batony natures i endurance) jako suplement diety, który pomaga nam uzupełnić dodatkową energię, aby móc dalej trenować nasze ciało. Przydatne są również jeśli chodzi o pomoc w regeneracji po zakończeniu treningu (batony regeneracyjne). A dla tych, którzy chcą cieszyć się jego smakiem i wspierać zrównoważoną konsumpcję, polecamy również batony BIO z bazą daktylową.

Źródło składników odżywczych
Batony energetyczne mają wysoką zawartość węglowodanów, które można zjeść w dowolnym momencie w celu uzupełnienia zapasów glikogenu i uzyskania natychmiastowego zaopatrzenia w energię. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy uprawiać sporty wytrzymałościowe z dużym obciążeniem tlenowym, takie jak bieganie, jazda na rowerze, biegi przełajowe, pływanie czy triathlon.

pixel