• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     VE SALT CAPS (90 KAPS.)

     Sole mineralne i witaminy w formie wygodnych w użyciu kapsułek. Podczas zwiększonego wysiłku fizycznego uzupełniają poziom elektrolitów, konieczny do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
     ☆☆☆☆☆
     ★★★★★
     Producent: Victory Endurance
     45,00 zł

     VE SALT CAPS (90 KAPS.)

     Sole mineralne i witaminy w formie wygodnych  w użyciu kapsułek.

     Podczas zwiększonego wysiłku fizycznego uzupełniają poziom elektrolitów, konieczny do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

     Suplement diety Salt Caps firmy Victory Endurance to kapsułki elektrolitowe w nowej formule.
     Posiadają w swoim składzie witaminy i minerały potrzebne do utrzymania równowagi elektrolitowej gwarantującej optymalną wydolnośćfizyczną. Uzupełniają poziom elektrolitów utraconych podczas ćwiczeń. 

      

     W swojej recepturze zawierają:

     • Sód - Najważniejszy z trzech minerałów zwanych elektrolitami. Jest niezbędny w sportach wytrzymałościowych, aby zapobiec odwodnieniu. Zatrzymuje on płyn w komórkach mięśniowych. Bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

     • Potas - Drugi z trzech elektrolitów. Działa na poziomie wewnątrzkomórkowym, przyczyniając się do równowagi kwasowo-zasadowej, skurczu mięśni i aktywności nerwowo-mięśniowej. Ułatwia zatrzymywanie wody w przestrzeniach między komórkami.  

     • Chlor - Trzeci elektrolit. Istotny dla utrzymania równowagi wodnej, ponieważ to właśnie on ułatwia wchłanianie płynów. Jest to konieczne do prawidłowego trawienia i transportu substancji odżywczych do organizmu.

     • Wapń – Pierwiastekpotrzebny w prawidłowym metabolizmie energetycznym i aktywności nerwowo-mięśniowej oraz właściwym przewodnictwie nerwowym i krzepliwości krwi. 

     Żelazo - Jest częścią czerwonych krwinek i centralnym atomem hemoglobiny, a więc jest niezbędne w transporcie tlenu. 

     • Magnez - uczestniczy w różnych procesach związanych z uwalnianiem energii, w syntezie białek, transmisji nerwowo-mięśniowej, równowadze elektrolitowej. Przyczynia się do zmniejszenia odczucia zmęczenia. 

      Jod - odgrywa ważną rolę w uwalnianiu energii, w produkcji hormonów tarczycy oraz w funkcjach nerwowych.

     • Miedź - pośrednio ważna w transporcie tlenu, który bierze udział w metabolizmie żelaza. Ponadto bierze udział w mineralizacji kości, przy utrzymaniu kolagenu.

      Mangan - odpowiada on za metabolizm białek, tłuszczy i węglowodanów, czyli jest ważnym czynnikiem w przemianach energetycznych. Zapobiega nieprawidłowemu funkcjonowaniu układu nerwowego: zmęczenie, zniechęcenie, stany niepokoju.

      Selen - ma silne działanie antyoksydacyjne, ponieważ jest częścią peroksydazy glutationowej. Bierze również udział w metabolizmie hormonów tarczycy. 

     • Tiamina lub witamina B1 -  Składnik niezbędny w metabolizmie węglowodanów do produkcji energii, np. w cyklu Krebsa. Może poprawić próg beztlenowy, a jego deficyt może obniżyć wydolność. 

     • Witamina D : zwiększa wchłanianie wapnia i fosforu oraz wpływa na wzrost i mineralizację kości, funkcjonowanie mięśni i układ odpornościowy.

     Dzięki Salt Caps Victory Endurance zapewniasz organizmowi najbardziej kompletny skład elektrolitów, soli mineralnych i witamin.

     SKŁAD:
     węglan wapnia, sodu, cytrynian potasu, powłoki (żelatyna), tlenek magnezu, pirofosforan żelaza (III), chlorek przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, ditlenek krzemu; glukonian manganu, glukonian miedzi, witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), jodek potasu, selenin sodu i witamina D (cholekalcyferol). Może zawierać śladowe ilości laktozy, soi, glutenu i jaj.

       na 100g
     na 1 kapsułkę
     Witamina D 0377 μg 5 μg (100% *)
     Tiamina 83 mg 1,1 mg (100% *)
     Sód 10,6 g 140 mg
     Potas 6792 mg 90 mg (5% *)
     Chlorek 15849 mg 210 mg (26% *)
     Wapń 11321 mg 150 mg (19% *)
     Żelazo 679 mg 9 mg (64% *)
     Magnez 4528 mg 60 mg (16% *)
     Mangan 151 mg 2 mg (100% *)
     Selen 4151 μg 55 mg (100% *)
     Jod 11321 μg 150 μg (100% **)

     *% procent dziennych referencyjnych wartości spożycia dla dorosłych

     DAWKOWANIE:
      Jeśli podczas aktywności fizycznej spożyjesz Iso-Energy i / lub żele Victory Endurance: weź 1 kapsułkę co 90 minut (1,5 godziny) intensywnych ćwiczeń. 
     - Jeśli tylko nawadniasz się z wodą i / lub niewielką ilością Iso-Energy: weź 1 kapsułkę co 30 lub 45 minut intensywnych ćwiczeń. 
     Należy również wziąć pod uwagę różne warunki środowiskowe, takie jak temperatura, wilgotność, pora roku itp., Można zmodyfikować te zalecenia w oparciu o pocenie się.

     Brak opinii o tym produkcie

     Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

     ŻEL ENERGETYCZNY VICTORY ENDURANCE ENERGY UP! ARBUZOWY Bestseller

     ŻEL ENERGETYCZNY ENERGY UP!

     ☆☆☆☆☆
     ★★★★★
     4,90 zł
     VE HYDRO ENERGY GEL (70G)

     VE HYDRO ENERGY GEL (70G)

     ☆☆☆☆☆
     ★★★★★
     Od 7,76 zł
     VE ENERGY BOOST GEL - POMARAŃCZA (42G) Bestseller

     VE ENERGY BOOST GEL - POMARAŃCZA (42G)

     ☆☆☆☆☆
     ★★★★★
     6,50 zł
     back to top